Сьогодні, 25 травня, в турецькому Ізмірі стартував 77-й чемпіонат балканських країн з легкої атлетики. Україну на ньому представляють 43 атлети (склад команди тут). У перший день змагань в активі нашої команди сім нагород.

На дистанції 400 метрів одразу золото розіграли дві українки – першою прибігла Мар’яна Шостак з найкращим результатом поточного сезону – 52,73, яка випередила Тетяну Мельник 53,17.

На дистанції 800 метрів перемогла Ольга Ляхова, також оновивши найкращий результат сезону – 2:01,11. Світлана Жульжик показала час 2:09,40.

Ще одна перемогу українська команда має у секторі стрибків у висоту. Переможець нещодавнього командного чемпіонату України, Владислав Лавський, в найкращій спробі подолав планку 2,.23. Вадим Кравчук, з результатом 2,15 посів четверте місце.

Дмитрій Ніколайчук має срібло в бігу на 1500 метрів – 3:44,41.

Бронзовим призером у секторі штовхання ядра став Артем Левченко19,67.

Також бронзові медалі виборола жіноча естафета 4х100. Команда у складі: Анна Карандукова, Діана Мирошниченко, Юлія Климюк, Ірина Бобровська, показала час 45,24.

За крок від подіуму, на четвертому місці, завершив змагання Данило Даниленко46,38.

П’яте місце посіла Ольга Корсун в секторі потрійного стрибка, атлетка в найкращій спробі 14.00. Анна Красуцька має на 3 сантиметри менше – 13,57.

Данило Дубина став п’ятим у секторі стрибків у довжину 7,70.