Вже сьогодні збірна України з естафетного бігу прибула на Багамські острови, де 4-5 травня візьме участь у чемпіонаті світу з естафет, і змагатиметься за олімпійські ліцензії. З правилами кваліфікації можна ознайомитися за посиланням.

Злагодження до ЧС команда проходила на екзотичному курортному острові Кюрасао в Карибському морі. Там українці не лише тренувалися, а й перевірили сили під час місцевих міжнародних змагань. Нагадаємо, національний рекорд на 400-метрівці встановив Олександр Погорілко, а результати інших атлетів можна побачити тут.

Більшість збірників вперше побували на Кюрасао, тож із захопленням розповідали підписникам про цей острів. На прощання провідні атлетки ще й зробили романтичну фотосесію на тлі мальовничих пейзажів. Ми просто не могли не поділитися з вами цими фото:

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Curacao – залишиться яскравим спогадом в моїй памʼяті. Цей кольоровий острів – частинка Нідерландів з власним характером, традиціями та історією. Де ніхто не поспішає і життя тече у мирному руслі, – розповідає Анна Рижикова.

Давайте зануримося в казковий світ Кюрасао. Цей невеликий острів, розташований в Карибському морі, вражає своєю барвистістю і красою, – пише Тетяна Мельник.

Цілий відеоролик та власні роздуми присвятила  Кюрасао “головна блогерка” збірної України, Катерина Карпюк.

Острівне життя в моїй уяві завжди було ідеальним. Тепле сонечко, різноманіття фруктів, усамітнення з самим собою – ну просто рай на землі. А що ж ми маємо, посушливий клімат який перетворив усю рослинність на висохлу траву усіх відтінків жовтого і лише деінде зеленіє, в місцях проведеного поливу. І через це ж, немає великого різноманіття місцевих фруктів. Більшість товарів, в тому числі їжа – імпортовані, що значно збільшує ціну, тому мій міф, що де тепло там все росте і можна зривати на вулицях розвіявся. Центр міста виглядає красиво і дуже по-європейському, але дуже відрізняється від усієї іншої частини острова. Що мене найбільше вразило тут, так це побачити фламінго та ігуан в природному для них середовищі, – розповідає Катерина Карпюк

Нагадаємо, одна з ігуан завітала просто на обід до українських спринтерок. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Катя Климюк-Карпюк, тренування/спорт (@1kateryna_klymiuk1)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів