Цієї неділі в Анталії відбувся командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби збірна України посіла 17 місце командного заліку.

Найкращий результат був показаний у новій дисципліні – змішаній марафонській естафеті, де Іван Банзерук і Олена Собчук, фінішували восьмими та вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у Парижі!

В особистих змаганнях найвищу позицію зуміла посісти Ганна Шевчук – на дистанції 20 кілометрів вона перетнула фінішну лінію  15-ю (1:32:04).

Також у жінок на 20-кілометровій дистанції змагалася  Валерія Шоломіцька, для якої це був дебют серед дорослих на змаганнях такого рівня. Валерія зуміла на хвилину покращити свій особистий рекорд, посівши 26-те місце (1:34:51).

Досягнення не мають бар'єрів

У змаганнях чоловіків на дистанції 20 кілометрів змагалося троє українців.

Найкращий результат показав 20-річний Микола Рущак. Він посів 34 місце з новим особистим рекордом (1:23:17).

Мар‘ян Закальницький був 39-м (1:23:47).

Віктор Шумик фінішував 50-м (1:25:49), а Єгор Шелест – 62-м (1:28:34).

На дистанції 10 кілометрів особисті рекорди продемонстрували

19-річний Олексій  Поліщук, який посів 26 місце (42:35), та 17-річний Едуард Муравський, який був 38-м (44:19).