Нещодавно Федерація легкої атлетики України оголосила про старт нового масштабного проєкту “Ліга кросу-2024”, ідея якого полягає в проведенні цілої серії змагань з кросу протягом року в різних містах і локаціях країни, з фінальним етапом у Києві. Учасникам потрібно буде змагатися на дистанціях від 6 до 10 кілометрів (також передбачені окремі забіги від 500 метрів до 6 кілометрів для різних вікових категорій) і при цьому долати перешкоди у вигляді крутих поворотів, підйомів і спусків, а також штучних перешкод. Долучитися до Ліги можуть як професіонали, так і аматори.

І уже зовсім скоро, 16 березня, відкриватиме ці змагання Ужгород, де буде проведений перший етап змагань. Трасу етапу прокладено в околицях унікальних геотермальних басейнів в урочищі Золота гора, що за вісім кілометрів від центру міста.

При цьому на дистанції кросу 6 км жінки та чоловіки у загальному заліку мають шанс поборотися не лише за медалі, цінні призи, але й грошові винагороди:

  • 1 місце – 7000 грн,
  • 2 місце 4000 грн,
  • 3 місце – 1000 грн.

Крім того, призери у вікових категоріях будуть також нагороджені медалями та цінними призами. Але це ще не все, за підсумками усіх етапів, лідери мають шанс позмагатися за грошові призи в категорії Жінки і в категорії Чоловіки:

  • 1 місце – 20 000 грн,
  • 2 місце – 10 000 грн,
  • 3 місце – 5 000 грн.
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Більше того, сума винагород може змінись в сторону підвищення, як зазначають організатори.

Особиста першість у рамках усієї Ліги визначається за найбільшою сумою очок, отриманих спортсменом за участь у 2 етапах та фіналі.

Детальніше про умови участі у першому етапі можна дізнатися з регламенту змагань, а зареєструватися за посиланням.

Також зазначимо, що нещодавно ФЛАУ та організатор найбільших бігових подій в Україні Run Ukraine підписали Меморандум про співпрацю та домовилися про спільну організацію другого й фінального етапів «Ліги кросу-2024», які пройдуть у Києві 28 квітня та 10 листопада відповідно.

фото: Олександр Залевський

Дев’ятиразовий чемпіон Європи з кросу Сергій Лебідь підтримав старт “Ліги кросу” в Україні

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів