У Львові сьогодні триває Кубок України з легкої атлетики. Національні лідери участі у змаганнях не беруть, натомість шанс проявити себе має молодь.

Так у секторі стрибків у висоту перемогу святкував 19-річний киянин Кирило Луценко. Атлет відкрив зимовий сезон перемогою на “Різвяних стартах”, де з особистим рекордом 2,18 обійшов Дмитра Нікітіна. Знов атлети опинилися разом поруч  у Стамбулі, на п’єдесталі пошани чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. Тепер вже першим був Нікітін, а Луценко здобув срібло.

В продовження успішного сезону Кирило сьогодні додав і перемогу на Кубку України. З першої спроби киянин подолав висоти 2,00-2,05-2,10-2,15. Потім з другою встановив новий особистий рекорд – 2,20. Далі спробував взяти 2,23, але поки не вдалося.

Друге місце посів львів’ян  Назар Боруцький (2,10). Третій тернополянин Денис Загалюк (2,00).

Досягнення не мають бар'єрів

До речі, норматив на  цьогорічний ЧС U20 у Перу складає 2,13.

У змаганнях жінок Кубок України виграла киянка Анастасія Волкова (1,80). Срібло і бронзу забрали львів’янки – Анастасії Матвійок (1,70) та Марія Алєйнікова (1,65)