У Львові сьогодні триває Кубок України з легкої атлетики. Національні лідери участі у змаганнях не беруть, натомість шанс проявити себе має молодь.

Так у секторі стрибків у висоту перемогу святкував 19-річний киянин Кирило Луценко. Атлет відкрив зимовий сезон перемогою на “Різвяних стартах”, де з особистим рекордом 2,18 обійшов Дмитра Нікітіна. Знов атлети опинилися разом поруч  у Стамбулі, на п’єдесталі пошани чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. Тепер вже першим був Нікітін, а Луценко здобув срібло.

В продовження успішного сезону Кирило сьогодні додав і перемогу на Кубку України. З першої спроби киянин подолав висоти 2,00-2,05-2,10-2,15. Потім з другою встановив новий особистий рекорд – 2,20. Далі спробував взяти 2,23, але поки не вдалося.

Друге місце посів львів’ян  Назар Боруцький (2,10). Третій тернополянин Денис Загалюк (2,00).

До речі, норматив на  цьогорічний ЧС U20 у Перу складає 2,13.

У змаганнях жінок Кубок України виграла киянка Анастасія Волкова (1,80). Срібло і бронзу забрали львів’янки – Анастасії Матвійок (1,70) та Марія Алєйнікова (1,65)