23-річний Михайло Кохан готується до других Олімпійських ігор в своїй кар’єрі, норматив 23-річний метальник молота виконав минулого літа.

До Ігор в Парижі на Михайла чекає кілька відповідальних стартів. Вже в березні він захищатиме честь України на Кубку Європи в Португалії.  Наступне завдання – чемпіонат Європи в Римі.

Як готувався до відповідального 2024 року Михайло розповів пресслужбі ФЛАУ. 

“Після чемпіонату світу в Будапешті зробили невеличку перерву в тренуваннях. Ми повернулися додому, в Запоріжжя. Бігали кроси в парку, намагалися відпочивати й вели типове для українців життя, намагаючись допомагати ЗСУ, – пригадує міжсезоння Михайло Кохан. – З 1 жовтня поїхали на збір в Анталію. Почали з вправ для загальної підготовки, стрибкової роботи, підтягували витривалість. А з грудня вже ввімкнулися на повну.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Цього року ми не стільки додали щось нове до тренувань, скільки повернули старе. Адже, як каже мій тато, нове часто і є саме добре забутим старим. Також на тренуванні робимо відсотків 30 кидків, наближених до змагань, щоб пам’ятати ці відчуття.

На жаль, у професійному спорті майже не вдається на сто відсотків уникнути травм чи дрібних ушкоджень. Я не виняток: в січні боліло праве коліно. І навіть якщо це не серйозна травма, все одно це впливає на тренування, трішки змінюється робота. Ми намагаємося в таких випадках усе виконувати дозовано, змінюємо навантаження. Якщо один день даємо їх більше, то наступного зменшуємо, прислухаючись до самопочуття.

Попри все, результати на тренуваннях вказують на те, що на Кубку Європи мені має бути під силу метати молот в район олімпійського нормативу. А на що розраховувати далі, не хочу поки що загадувати», – розповідає Михайло Кохан.

До літа й чемпіонату Європи в Римі Кохан планує готуватися в Анталії. А в квітні Михайло хоче відкрити літній сезон на комерційних турнірах закордоном.

Ірина Климець виграла чемпіонат України з нормативом на Чемпіонат Європи в Римі

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів