Софія Гордійчук з новим особистим рекордом забігла на п’єдестал чемпіонату АБАФ

17-річна Софія Гордійчук привезла з юніорського чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій не лише бронзову медаль, а й новий особистий рекорд.

Цієї зими киняка оновила особистий рекорд на 3000 метрів, вигравши командний чемпіонат України. А в Белгралі Софія бігла 1500 метрів, і на цій дистанції теж видала РВ –  4:29,17. У загальному заліку її результат став третім.  Перемогла сербка Наталія Ґруїч (4:25,68), срібло у словенської атлетки Тія Тані Живко (4:26,18).

– Софія Гордійчук всю дистанцію трималася й дійсно чудово пробігла півторашку. За спиною у неї залишилися суперниці, яким вона програвала минулого року, але цього взяла реванш, – розповіла пресслужбі ФЛАУ керівниця української делегації на чемпіонаті АБАФ Хрестина Ромащук.

Вікторія Козін в останній спробі вирвала бронзу балканіади у секторі потрійного стрибка