У Києві триває зимовий чемпіонат України з легкої атлетики. Сьогодні у столичному манежі відбулися фінальні забіги на дистанції 400 метрів. Фаворитом змагань був Олександр Погорілко, який днями оновив особистий рекорд у приміщенні, вперше вибігши з 47 секунд

Сьогодні Погорілко підтвердив реноме лідера, вигравши чемпіона країни з часом 47,61. Однак гарний бій йому дав Данило Даниленко (Волинська область), який фінішував другим з результатом  47,86. Третє місце виборов Ярослав Демченко49,27, що як і Олександр Погорілко, представляє Сумщину.

Жорстка Атлетика запитала в Олександра Погорілка про виступ на чемпіонаті України і плани на літній сезон.

Олександре, як біглося по дистанції, контролював ситуацію?

Хотілося вийти першим, але побачив що Данило виходить з віража, тож вирішив його пропустити, не боротися не штовхатися. По дистанції контролював ситуацію, до фінішної прямої тримався за ним, а далі вже підтиснув трохи, і вийшов першим. Я відчував що біжу не на всю силу, зможу додати – повністю контролював ситуацію.

Днями в Чехії ти вибіг з 47 секунд, а що скажеш про сьогоднішній результат?

Так, в Остраві пробіг краще 46,67 але там більш зручний манеж, і туди я їхав саме щоб показати хороший час. А тут старався бігти на перемогу. Данило дав бій, і на фініші трохи поборолися, і по дистанції тримався за ним. На ЧУ просто ставив ціль перемогти, а не показати результати високі.

Які подальші плани?

На цьому зимовий сезон завершено, скоро будемо їхати на збори, і готуватися до літнього сезону, адже цього року він починається раніше. Звісно, хотілося б відібратися на Олімпійські ігри, і на Чемпіонаті Європи серед дорослих показати хороший результат.

Ти близький до рекорду України на 400-метрівці, чи ставиш собі задачу його побити?

Хотілося б! Кожному спортсмену завжди хочеться кращого, тому я буду тренуватися, буду прагнути цього і дуже старатися.

Анна Жмурко про перемогу на ЧУ: Бігла хвора, але все одно класно пробігла