У Києві добіг завершення другий змагальний день  чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. У більшості фіналів національні лідери підтвердили свій статус, хоча не обійшлося і без сюрпризів.

Так на дистанції 400 метрів  у жінок драматично впала на фінішній прямій Катерина Карпюк, тож 22-річна Тетяна Харащук вперше в кар’єрі виграла дорослий чемпіонат країни, при цьому атлетка з Івано-Франківська має новий особистий рекорд  у приміщенні 54,22

У чоловіків на цій дистанції очікувано переміг Олександр Погорілко (47,61), який мав хорошу конкуренцію від Данила Даниленка

На дистанції 1500 метрів вперше виграв дорослий чемпіонат України Андрій Краковецький 3:52,09.

У жінок перемогла 20-річна представниця Львівщини Уляна Рачинська4:29,69.

3000 метрів з перешкодами у чоловіків найшвидше здолав киянин Василь Сабуняк (9:02,09). У жінок виграла Анна Жмурко (10:19,44), яка боролася не лише з суперницями, а й з хворобою

У секторі стрибків у довжину, як і на командному ЧУ, тріумфували харків’яни – Оксана Малогловець (6,42) та Ярослав Ісаченков (7,83), причому обоє покращили найкращі результати поточного сезону.

Головною окрасою другого змагального дня стали змагання у секторі стрибків у висоту.

У чоловіків до фіналу увійшли лідери світового топ-листа поточного сезону, і конкуренція зробила свою справу – оновивши особистий рекорд змагання виграв Олег Дорощук з Кіровоградщини – 2,29. Цей результат очолив світовий топ-лист результатів, випередивши на 1 см попереднього лідера, теж українця Романа Петрука. Сьогодні в Києві Роман виграв срібло ЧУ (2,23).

У змаганнях жінок головна увага була прикута до учасниць торішнього чемпіонату світу – Юлії Левченко та Юлії Чумаченко. Виграла змагання Юлія Левченко1,92. Коментар чемпіонки про цей виступ, її плани на зимовий сезон і думку про топрезультат Ярослави Магучіх, читайте за посиланням.