Приголомшливий дебют здійснив на марафоні у Дубаї 19-річний спортсмен з Ефіопії Аддісу Гобена. Атлет, який вперше в кар’єрі біг марафон, виграв його з часом 2:05:01, очоливши групу ефіопів  на подіумі. Друге і третє місця посіли його співвітчизники Лемі Думеча (2:05:20) та Деяне Мегерса (2:05:42), які також дебютували на цих змаганнях.

Гобена до цього займався метанням списа, а тренуватися бігати довгі дистанції почав лише рік тому.  До сьогодні його єдиним відомим виступом було третє місце на Делійському півмарафоні (1:00:51) три місяці тому. Ще один цікавий факт про переможця – його рідна тітка Руті Ага теж бігла марафон в Дубаї та посіла друге місце у змаганнях жінок (2:18:09 ).

У жінок в Дубаї теж перемогла дебютантка з Ефіопії, 25-річна  Тігіст Кетема 2:16:07. І це найшвидший дебют на марафоні всіх часів. Третя також ефіопка Дера Діда (2:19:29).