В Німеччині відбувся легкоатлетичний турнір Sparkassen Hochsprungmeeting, де у змаганнях зі стрибків у висоту представляла Україну Марина Ковтунова з Маріуполя.

Дівчина, якій щойно виповнилося 17 років, змагалася у віковій категорії U20.

В найкращій спробі Марина подолала планку 1,82, перемігши за спробами німкеню Джоану Герман, яка мала такий сами результат.

Нагадаємо, торік юна українська стрибунка у висоту потужно заявила про себе на міжнародній арені. У свої тоді ще 16 Марина виграла чемпіонат Балканських легкоатлетичних федерацій U18. Та посіла 8 місце чемпіонату Європи  U20 та стала переможницею змагань, які проходили у позаконкурсній програмі “Діамантової ліги”.

Зараз спортсменка, тренується у Сергія Степанова, в одній групі з Ярославою Магучіх. А особистий рекорд Ковтунової складає 1,84.