Сьогодні в Брюсселі відбувається 13-й етап Діамантової ліги. Поза “діамантовою” програмою проходять змагання серед молоді.

Тут Україну представляє 16-річна стрибунка у висоту з Маріуполя –  Марина Ковтунова, для якої це перший виступ в рамках цих змагань.

Виступаючи серед спортсменок до 18 років, Марина розпочала з висоти 1,60, яку взяла з першої спроби. Далі також безпомилково взяла 1,65 та 1,70 і вийшла в лідерки змагань. Потім з другої підкорила 1,75 (конкурентки так і застрягли на 1,65). І врешті з другої спроби взяла 1,80 та стала переможницею змагань, відмовившись від подальшої боротьби.

Нагадаємо, Марина цього року встигла зробити серію успішних міжнародних стартів – днями виграла чемпіонат Балканських легкоатлетичних федерації U18. Та посіла 8 місце чемпіонату Європи  U20.

Зараз спортсменка, тренується у Сергія Степанова, в одній групі з Ярославою Магучіх.