Компанія Netflix  зараз працює над  новим спортивним документальним серіалом про легку атлетику. Героями багатосерійного фільму стали провідні спринтери зі Сполучених Штатів, Ямайки, Великої Британії, Кот-д’Івуару, Кенії та Італії.

“У фільмі ми стежимо  за атлетами з усього світу, та глибоко заглиблюємось у психіку елітних спортсменів, які тренуються, щоб стати найшвидшою людиною на планеті. Ми ексклюзивно зазираємо за лаштунки світу, де панують високі ставки на психологічну стійкість спринтерів, які присвятили все своє життя тому, аби перетнути фінішну лінію з рекордним часом. Людей, чиє професійне майбутнє вирішується лише за долі секунди!”, – йдеться у синопсисі майбутнього фільму.

Відомо, що частина епізодів майбутнього фільму була знята під час Чемпіонату світу 2023 у Будапешті. А прем’єра серіалу очікується влітку 2024-го, ймовірно напередодні Олімпійських ігор у Парижі. 

«Ми раді, що Netflix вирішив звернути увагу на життя найшвидших людей на Землі. Щоб досягти успіху у світі, де твоя доля вирішується всього за десять секунд, потрібен особливий талант, як фізичний, так і розумовий. Як сказав Мухаммед Алі: «Бій виграють або програють далеко від свідків, за лініями, у спортзалі та на дорозі, задовго до того, як я станцюю під цими вогнями». Те саме стосується наших спортсменів, і ми не можемо придумати кращого партнера, ніж Netflix, щоб дати нашим уболівальникам нове уявлення про захоплюючий світ високої інтенсивності спринтерів, які готуються до перемоги на Чемпіонаті світу» – прокоментував зйомки фільму президент міжнародної федерації легкої атлетики Себастьян Коу.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Перший сезон включатиме 6 серій, і Netflix  вже повідомив, що зніматиме і другий сезон.

До Олімпійських Ігор у Парижі з’явиться інсталяція, присвячена легендарному стрибку Сергія Бубки

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів