Федерація легкої атлетики України представила Програму розвитку легкої атлетики в Україні на 2024-2028 роки, яка була затверджена на конференції ФЛАУ. Робоча група під керівництвом  в.о. президента Федерації легкої атлетики України Ольги Саладухи працювала над написанням  програми  майже рік:

Робота над програмою тривала майже рік, а до її створення долучилася велика кількість професіоналів. Перед Конференцією ми надали її на розгляд Раді ФЛАУ й територіальним федераціям. Як уже відзначали багато колег, вона є історичним документом у діяльності ФЛАУ, адже відтепер ми маємо дорожню карту нашої діяльності з усіх ключових аспектів,  – розповідала в інтерв’ю Ольга Саладуха.

Програма охоплює різні аспекти подальшого розвитку федерації – спорт вищих досягнень, масовий, дитячо-юнацький і резервний спорт. Увага також приділена інституційному розвитку ФЛАУ, легкоатлетичній інфраструктурі, кадровому забезпеченню, національному й міжнародному співробітництву та партнерству, антидопінговій діяльності та доброчесності, цифровізації легкої атлетики, адаптації легкоатлетів після завершення спортивної кар’єри, популяризації легкої атлетики й, звісно, нормативно-правовому, організаційному та фінансовому забезпеченню реалізації програми.

Серед завдань на наступні 5 років, ФЛАУ ставить задачу вибороти як мінімум п’ять олімпійських медалей на Іграх у Парижі-2024 та Лос-Анджелесі-2028.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

“Ціль до 2028 року: Україна входить до числа 20 кращих країн світу та 10 кращих країн Європи у командному заліку за медалями й за набраними очками за зайняті місця у фіналах на головних офіційних міжнародних змаганнях, завойовуючи при цьому на Олімпійських іграх 2024 року не менше 2 медалей, на Олімпійських іграх 2028 року не менше 3 медалей, – йдеться у програмі.

З повним текстом програми можна ознайомитися  ТУТ.

Нормативи на Олімпійські Ігри 2024 – хто з українців вже виконав?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів