08-11 грудня у Брюсселі відбудеться чемпіонат Європи з кросу, де Україну мали представити 12 спортсменів (склад збірної – тут).

На дистанції 8 кілометрів у жінок мала змагатися Богдана Семьнова – атлетка виборола це право вигравши чемпіонат України у Білій Церкві з результатом 29:48, на 18 секунд після неї фінішувала Ольга Нижник, яка стала другою відповідно – 30:06, а закрила топ 3 Прокоф’єва Євгенія 31:15.

Також Богдана цього року вперше виступала на дорослому чемпіонату світу з шосейного бігу, де посіла 28 місце на дистанції 5 кілометрів.

Семьонова цілеспрямовано готувалася до змагань у Брюсселі, однак сьогодні опублікувала в соцмережах фото на милицях, написавши що отримала перелом ноги і розрив зв’язок.

“Думаю на змаганнях почалось, а доламала і дорвала вже на тренуванні…”, – прокоментувала Богдана цю прикру подію Жорсткій Атлетиці.

Бажаємо Богдані швидкого одужання, і шкодуємо, що вона не зможе продовжити свій успішний сезон на чемпіонаті Європи.

Богдана Семьонова фінішувала на своєму першому півмарафоні з перемогою та нормативом МСУ