Команда Жорсткої Атлетики продовжує вивчати в чому бігають топові українські атлети. Востаннє ми розбирались, в чому бігає одна з найкращих українських марафонок Євгенія Прокофʼєва, читайте про це тут.

Цього разу розповіла нам про свій топ-3 кросівок для тренувань та найулюбленішу стартову пару легкоатлетка, яка спеціалізується на дистанціях від 5 км до марафону – Марина Немченко. Виходячи з її бігового досвіду, спортсменці точно є чим з вами поділитися. 

Як ми знаємо, взуттєвий арсенал бігуна складається з кількох пар кросівок, які використовуються для різних задач, а саме: прискорень, довгих кросів, змагань та інше…

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Тож давайте оглянемо топ-3 пар кросівок, в яких безпосередньо тренується Марина:

На Марині ASICS NOVABLAST 2

“Першим номером можу відзначити ASICS NOVABLAST 2  – це взагалі, мабуть, універсальні кросівки. В них можна бігати як і повільні кроси, так і швидкі, а в міжсезоння вони і для робіт (прим. ред. прискорення, інтервали і тд) супер”

Друге місце у цьому топі вона віддала – SAUCONY TRIUMPH 20/21. Спортсменка, вцілому, використовує їх для кросів та зазначає, що часом, між змаганнями, бігає й легенькі фартлеки. А полюбились вони їй своєю зручністю та м’якістю.

На Марині PUMA DEVIATE NITRO 2

Третя пара це карбонові PUMA DEVIATE NITRO 2, на яку, між іншим, ми вже робили огляд, який можете почитати тут. Марина полюбляє в них бігати швидкі і довгі кроси, а також, наголошує на функціональності цієї пари.

“Та і для робіт, у не змагальний сезон, вони топ. Для мене трохи жорсткуваті, тому і на третьому місці. Надаю перевагу більш мʼякому взуттю” – додала спортсменка.

На Марині NIKE ZOOMX VAPORFLY NEXT %2

А от найулюбленішою стартовою парою Марини є NIKE ZOOMX VAPORFLY NEXT %2, яку використовує для змагань від 5 км до марафону! Вона поділилась, що за свою кар’єру чимало перетестувала стартових кросівок, як в моделях Nike, так і в інших брендах, але поки що ніякі не припали їїй душі, як NIKE VAPORFLY NEXT %2.

“У стартовий сезон роботи краще всього робити в тих, що бігаєш на змаганнях, ноги мають звикати!” – зазначила Марина.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів