Українці потужно фінішували на 10К в Польщі – на п’єдесталі Немченко, Мевша і Семенович

У Польському місті Голенюв відбувся 35-й ювілейний забіг “Миля незалежності”. Ці змагання було організовано 1989 року на честь відновлення незалежності Польщі. З того часу всі наступні річниці відновлення незалежності Польщі в Голенюві відзначаються забігом, який за ці роки з локального заходу переріс у міжнародний.

Спортсмени змагаються на дистанціях одна миля і 10 кілометрів. Цього року на старт вийшли понад 3 тисячі учасників. На десятці потужно виступили українці, зібравши повний комплект медалей.

Марина Немченко стала переможницею у змаганнях жінок з часом 33:29. У загальному заліку її час восьмий. Ось як підписала своє фінішне фото сама атлетка:

“Маріна вирішила фінішувати з 9 км…ще й зарубатись з хлопцем на останній сотці, адже  відсиділась довго за дівчатами, бо в неї майже тиждень болів животик, і вона боялась швидко бігти. А тому хлопаку я все ж таки програла, але від забігу кайфонула 10 км – 33:29”

“Бронзу” серед жінок має Наталя Семенович  – 34:52.

А серед чоловіків “срібну” нагороду виборов Микола Мевша, його результат – 29:19 лише на 15 секунд гірший за переможця Хілларі Кіптум Майо Кімайо 29:04. Цікаво, що Микола цього року був обличчям змагань у Голенюві – його фото з попередніх років розмістили на головному банері змагань, тож на подіумі українець позував на фоні самого себе)))

“Роботу над помилками провів, почав першу тисячу не на 2:45, як на минулому старті, а уже спокійніше…2:46”, – розповідає про свій виступ Мевша у соцмережах.

Нагадаємо, цієї осені Марина Немченко і Микола Мевша виграли цілу серію європейських стартів, найяскравішим з яких напевно є перемога української команди у Варшавському марафоні.

До речі, днями Марина Немченко поділилася з Жорсткою Атлетикою своїми вподобаннями щодо бігового взуття – огляд її кросівок читайте за посиланням.