World Athletics оголосила імена трьох фіналістів премії Rising Star 2023 року серед чоловіків.

Нагадаємо, до номінації включають спортсменів до 20 років, які протягом року відзначилися видатними досягненнями на світовому рівні. На першому етапі за номінантів голосують вболівальники та експерти, після чого визначають трійку фіналістів. Переможець буде обраний міжнародним журі експертів,  і оголошений на церемонії нагородження World Athletics Awards 2023 11 грудня.

Отже, за підсумками 2023 року фіналістами в номінації “Rising Star” стали:

Рошон Кларк, Ямайка

На чемпіонаті світу у Будапешті посів четверте місце в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Повторив та побив рекорд світу U20 з результатом – спершу з результатом 47,85 в Кінгстоні, а потім з часом 47,34 в Будапешті. Чемпіон Ямайки та чемпіон CARIFTA Games U20.

Еррійон Найтон, США

Виборов срібло чемпіонату світу у Будапешті на дистанції 200 метрів (19,75). Чемпіон США, переможець етапів Діамантової ліги у Флоренції та Осло.

Еммануель Ваньоні, Кенія

Здобув срібло чемпіонату світ у Будапешті у на дистанції 800 метрів (1:44,53). Чемпіон Діамантової ліги та переможець етапів у Рабаті, Парижі та Сямені.  Чемпіон світу з кросу у змішаній естафеті.