22 жовтня  у Дрогобичі вдруге відбувся півмарафон – Drohobych Half Marathon – 2023. Перший такий захід проходив 2021 року, торік змагання не проводилися, а нині їх знов відновили з благодійною метою – зібрати кошти на потреби  67-го Окремого батальйону Дрогобицької територіальної громади та військової  частини А-1108. Півмарафон проходив під гаслом: “Кожен кілометр важливий”.

Учасники  бігли на кількох дистанціях: 21 км, 10 км, 5 км, благодійній дистанції 1 км, також відбулися дитячі забіги. Загалом змагання зібрали півтисячі учасників, що на сто більше, ніж дебютний півмарафон у Дрогобичі.

Півмарафонську дистанцію у чоловіків виграв львів’янин Олександр Ченікало, який  пробіг 21,1 км за 1 годину 12 хвилин 22 секунди.

“Були і підйоми, і спуски: траса не надто важка, але було де попрацювати. Волонтери добре направляли. Я спеціалізуюся на гірських дистанціях, тому вирішив себе спробувати в Дрогобичі”, — розповів Олександр місцевому порталу Drohobych.city.

У жінок тріумфувала на основній дистанції ще одна львів’янка – Ольга Носова – 1:25,42.

Цікаво, що організатори відзначили спеціальними призами найшвидших учасників з Дрогобича на півмарафонській дистанції – Михайла Волошина у чоловіків (1:18,12)  – в загальному заліку він посів третє місце;  і Галину Нагурську у жінок (1:55,00) – вона прийшла 11-ю. Ці категорії створили для того, щоб дрогобичанам було цікаво змагатися між собою.

Найстаршим учасником півмарафону, який пробіг 21,1 км, став 65-річний Ярослав Родяк (2:20,38).