Одна з топових українських легкоатлеток Анна Рижикова, повідомила що її відпуска добігає завершення. А попереду – початок підготовки до Олімпійських ігор-2024.

Наразі Анна одна з восьми українських легкоатлетів, які вже виконали нормативи на Париж. Рижикова показала потрібний час на етапі Діамантової ліги в Лондоні. 33-річна бар’єристка раніше зазначала, що саме Олімпіада стане для неї головним стартом року, тому вона пропустить зимові змагання.

Наразі Рижикова повідомляє, що завершує відпустку і розпочинає свій шлях до своїх третіх Олімпійських ігор.

“ Голова відпочила і це основне досягнення відпустки!

Досягнення не мають бар'єрів

Можу нарешті оголосити про повну готовність до тренувань! Ноги вже тупотять на місці, коли я уявляю стадіон і вже скоро вони будуть тремтіти від кріпатури)

У мене в голові чітко визначено цілі та розписано план підготовки. Мене оточує найсильніша за всю кар’єру команда професіоналів  та особистого досвіду накопичилось через край.

Залишилось просто це зробити! Париж 2024 року, я біжу до тебе!

Тримайте пальці схрещеними, щоб удача супроводжувала мене наступного сезону!”, – написала Анна Рижикова на своїй сторінці у Fаscebook.

Нагадаємо, цього сезону Рижикова  представляла  Україну на Європейських іграх та командному чемпіонаті Європи, де вирвала для збірної третє місце у змішаній естафеті 4х400. На чемпіонаті світу у Будапешті посіла високе 10 місце на 400 з/б, зупинившись у півфіналі.  Також взяла участь у шести етапах Діамантової ліги та фіналі змагань, де фінішувала восьмою.