У “Конча Заспі” відбувся Фінал Кубку України з легкоатлетичних метань та Всеукраїнські змагання з метань пам`яті ЗТУ Євгена Сюча.

Дві сотні легкоатлетів змагалися за нагороди серед дорослих та у категоріях U23, U20, U18, U16.

Оскільки сезон вже давно позаду, лідери збірної не брали участі у цих змаганнях, тож високих результатів не зафіксовано. Однак Жорстка Атлетика вибрала для вас перемоги які, на нашу думку, гідні уваги. Адже підтверджують перспективи молодих лідерів збірної України, які цього року успішно захищали честь країни на міжнародних аренах.

Олена Хамаза виграла змагання з метання молота у жінок, з результатом – 63,70. Нагадаємо, цього року спортсменка з особистим рекордом (66,44) виграла срібло чемпіонату АБАФ , крім того була 5-ю на Всесвітній Універсіаді

Ще одна атлетка, яка представляла Україну на всесвітній Універсіаді в Китаї – Еріка Лукач виграла змагання в категорії U23, з результатом 53,44, близьким до її РВ (56,79) цього року Еріка вийшла до фіналу молодіжного чемпіонату Європи, де стала сьомою.

У метанні списа серед спортсменів до 18 років, підтвердив клас Ілля Саєвський, перемігши з результатом  76,55.

Нагадаємо, цього року атлет записав своє ім’я до топ-3 метальників списа U18 в історії України, вигравши чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з новим особистим рекордом  – 79,32. Крім того, 2023-го Ілля приніс Україні срібло Європейського Юнацького Олімпійського Фестивалю та увійшов в топ-10 юніорського чемпіонату Європи.