Вже 21 жовтня у Вільнюсі оголосять імена переможців конкурсу Golden Tracks від European Athletics. За результатами цього сезону на титул найкращих легкоатлетів Європи претендували двоє українців –  метальник диска Михайло Брудін, який представлений в номінації «Зірка, що сходить», а чемпіонка світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх представлена у жіночій номінації.

Днями European Athletics оголосила трійки фіналістів у кожній номінації. Їх визначали шляхом чотиристороннього голосування, до якого увійшли думка вболівальників (у соціальних мережах), членів Федерації, журналістів та експертної ради  Європейської атлетики.

У категорії “найкраща легкоатлетка Європи” до трійки фіналісток увійшла і наша Ярослава Магучіх.

Конкуренції їй складають торішня переможниця цього конкурсу, чемпіонка світу в бігу на 400 з бар’єрами та естафеті 4х400 нідерландка Фемке Бол та чемпіонка світу у спортивній ходьбі на 20 і 35 кілометрів –  іспанка Марія Перес.

Досягнення не мають бар'єрів

Нагадаємо, цього року 22-річна Ярослава Магучіх виграла Чемпіонат світу у Будапешті, стала чемпіонкою Європи у приміщенні, виграла Діамантову лігу і Європейські Ігри. За підсумками сезону Магучіх очолює світовий топ-лист, з результатом 2,03.