Літній легкоатлетичний сезон-2023 давно позаду, тому спортсмени розпочинають підготовку до нового – олімпійського, головним стартом якого будуть Ігри у Парижі. Як уже відомо, Анна Рижикова пропустить змагання в приміщенні, включаючи чемпіонат світу, який з 1 по 3 березня пройде в Глазго.

У коментарі Суспільне Спорт 33-річна легкоатлетка повідомила, що хоче, щоб підготовка до її третіх Олімпійських ігор пройшла ідеально, тому вже в листопаді Анна розпочне тренувальний збір, де збирається покращувати свої сильні сторони.

«Будемо виїжджати за кордон, бо взимку немає таких умов, щоб гарантувати собі найкращий результат у майбутньому. А в олімпійський рік маємо взяти все найкраще, щоб потім, коли я буду стояти на стадіоні у Парижі, у мене не було питань, що я десь не допрацювала. Хочу, щоб моя підготовка була ідеальною»,- говорить Рижикова та додає, – Будемо дуже багато звертати увагу на техніку долання бар’єрів і мого специфічного ритму, який я використовую для проходження дистанції. Це моя сильна сторона, і якщо у мене вийде зберегти максимальну швидкість впродовж всієї дистанції, то буде гарний результат. Зазвичай після сезону у спортсменів, особливо у мене, вигорання і втома, але я сповна мотивації і вже чекаю на те, щоб розпочати підготовку».

«Дата першого виїзду? У листопаді. Знаю, що їдемо в гори, з Мариною Бех-Романчук, у Францію. Але яка дата виїзду – не знаю. Ми там будемо вдвох з тренерами. Марина була там минулого року і радила, що коли будуть наступні збори, і треба зробити великий об’єм роботи, то на цій базі буде легше. Перший місяць бази – повільні кроси. Буде багато роботи буде над дрібними зв’язками, м’язами. Щоб потім, коли ми перейдемо до великих об’ємів, до більш швидкого бігу, бар’єрів та інтенсивних [вправ], щоб ноги витримали».

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Окрім Рижикової норматив на Олімпіаду має й Вікторія Ткачук. Нагадуємо, що цього року Анна стала 9-ю на 400-метрівці з бар’єрами на чемпіонаті світу в Будапешті.

Анна Рижикова про 10 місце на ЧС:  Я не здаюся, в мене є за що боротися

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів