Цими вихідними завершився чемпіонат Європи серед майстрів, які з 21 вересня по 1 жовтня змагалися в італійській Пескарі. У заключний день турніру проходив чоловічий і жіночий півмарафон, де також була й командна першість.

Так, срібну медаль виграла жіноча команда W35 у складі нашої вже титулованої херсонки Людимили Пушкіної (1:32:59) та її вихованок Пренко Карини (2:01:30) та Лазарєвої Вікторії (1:44:53). Загальний результат (5:19:22) забезпечив українським дівчатам срібло, золото й бронза дісталися Великій Британії (4:14:42) та Італії (6:03:54) відповідно.

Срібну естафету перехопили й чоловіки (у категорії М65), які також стали другими у командному заліку з півмарафону. Віктор Недибалюк (1:23:47, який до слова став другим і в індивідуальному заліку), Василь Карповіч (1:31:19) та Іван Солодовнік (1:37:24) принесли Україні друге командне срібло з сумарним результатом – 4:40:58, поступившись лише атлетам з Великобританії (4:14:42).

Загалом українська збірна посіла 19 сходинку в командному заліку з 33 нагородами.