У перший день жовтня завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед майстрів. Упродовж десяти днів в італійській Пескарі змагалися більш ніж 4,5 тисяч атлетів, з них понад півсотні українських майстрів.

Так, змагань одразу дві медалі вдалося вибороти Оресту Булаку, який змагався у категорії М35. У передостанній день змагань українець виграв бронзу у потрійному стрибку з результатом 13,87. Він поступився португальцю Маркосу Калдейрі та латвійцю Давісу Калнінсу, обидва стрибнули за чотирнадцять метрів – 14,40 і 14,26 відповідно.

А за два дні до бронзової медалі Орест виступав у секторі для довжини , де також зміг потрапити в призи. У своїй найкращій спробі він приземлився на позначці – 6,81 та програв лише Антоні Коуффе. Француз – єдиний, хто стрибнув за сім метрів – 7,23.

Варто зазначити, що Орест Булак тренується в португальському спортивному клубі «Club Desportivo Areias S. Joao».

Також читайте про успіхи 76-річної Антоніни Тишко:

76-річна Антоніна Тишко оформила друге золото чемпіонату Європи у спортивній ходьбі