Богдана Семьонова готується представити Україну на Чемпіонаті світу з бігу на шосе, що відбудеться у Ризі (30.09 – 01.10).

Атлетка виступатиме на дистанції 5 кілометрів – на початку вересня виграла на ній Чемпіонат України у Львові. В рамках підготовки до п’ятірки Семьонова несподівано дебютувала у півмарафоні “Int. OMV Halbmarathon”, який проходив у німецькій Баварії.

Українка виграла дистанцію попри спеку, і те що бігла півмарафон вперше, мало того – виконала норматив Майстра спорту України, показавши час 1:17.

Жорстка Атлетика поцікавилася у Богдани, як це було.

Богдано, вітаємо з дебютом. Які враження від півмарафону?

Дякую! Трохи засмучена, проте головна задача була виграти. Вийшло як хороший тренувальний крос. Бігла в комфортному темпі, зовсім одна, без конкуренції та навіть супроводу суддів, 17 кілометрів взагалі  було по лісу.

А що саме засмутило?

Думала, що буде інша траса та організація, хотілось на результат бігти, проте це гарний досвід, результати будуть пізніше.

Готуєтесь на 5 кілометрів, чому вирішили бігти півмарафон?

Взагалі планували вересень 10-ки стартувати, а половинку аж у кінці жовтня, проте немає змагань. Тому зараз тренер каже бігти всі змагання, на які запрошують – набиратися досвіду.