16 вересня в рамках серії чеських пробігів “Run Czech”, пройшов напімарафон в місті Усті-над-Лабем, в якому здобула перемогу чемпіонка України з бігу на 10000 метрів, переможниця міжнародних змагань – Валерія Зіненко.

Що цікаво, розрив лідерки з другим місцем складає 6 секунд. Майже всю дистанцію вона бігла на самоті, але спека під час гонки, переліт з США відбилися на стані українки і наприкінці гонки представниця Чехії Tereza Hrochova її наздогнала. Втім, Валерія не здалася і виборола на фініші золото!

Тож у жіночому заліку маємо такі результати:
🥇Валерія Зіненко1:13:43;
🥈Tereza Hrochova1:13:49;
🥉Aleksandra Lisowska1:15:18.

Зазначимо, що у Валерії особистий рекорд з півмарафону складає – 1:10:28. Детальніше про це читайте за посиланням.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Редакція Жорсткої Атлетики поспілкувалась із Валерією, яка емоційно поділилась своїми враженнями від змагань:

“Враження під час забігу і після фінішу я краще не буду описувати, бо ви все рівно не зможете то опублікувати. Скажу так: це було дуже боляче.
Ще до старту я міркувала над тим, щоб побити європейський рекорд цієї траси. В минулому році мені зовсім трохи не вистачило і по моїх відчуттях вчора я була готова навіть краще, ніж минулого року.
Але в минулому році було досить свіжо надворі, я би навіть сказала прохолодно. Тому бігти було легко. В цьому році з погодою не пощастило. Старт був о 15:00, в тіні було +26, на сонці навіть боюся уявити скільки. Перші декілька кілометрів гонки я пробігла по запланованому часу, але вже після 4 км відчула, що ноги дуже важкі. Чи то обʼємні тренування дали про себе знати, ми майже не скидали обʼєм і не відпочивали перед цими змаганнями, чи довгий переліт і зміна часового поясу (два дні, як я повернулася з Америки). Тож до 10 км я ще якось бігла, а далі темп впав, ноги сказали мені «бувай» і я на морально-вольових добігала до фінішу. Кінець історії”.

Також, ми не оминули увагою, як лекоатлетка боролася на фініші за кожну секуду та поцікавились, що було її рушійною силою в першості:

“Жодного секрету. Це просто спортивний азарт. Коли бачиш фінішну лінію, то збираєшся духом і витискаєш з себе все. Було би дуже прикро програти, після того, як я майже всю дистанцію бігла сама і намагалася втікати від дівчат”.

На рахунок подальших планів, Валерія прокоментувала:

“Поки що тренуюся, а далі буде видно…”

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів