Ще кілька років тому, організатори українського легкоатлетичного проєкту цілились вийти на міжнародний рівень, а цієї осені, роблять впевнені кроки до цієї мети.
Європейський дебют відбудеться 23 вересня
, в Брюсселі. Саме він прийме перші бігові Батли між учасниками команд АСЕ Battle Milе.


ACE BATTLE MILE – це командні забіги, де професійні легкоатлети змагаються у своєрідних Батлах на одну милю. Його метою є формування нової субкультури та створення нового бігового формату командних змагань в Європі, залучення всіх груп населення, створення почуття єдності та командного духу серед учасників.


Цей проєкт є суто українським, йому немає аналогів у світі. Перші батли були засновані та успішно проведені у 2019 році, у місті Черкаси. У 20/21 році, організатори повторили успіх, покращили та зробили турнір тривалістю в сезон між містами-командами України, який називався Battle Mile Indoor League 20/21. А сьогодні, новий формат змагань буде підкорювати серця любителів спорту і за межами нашої держави та матиме призовий фонд розміром 6800 Євро.

Нагадаємо, в чому родзинка цих змагань:

  • кожна команда має 5 учасників і має право під час бігу на дві заміни в команді,
  • на доріжку в будь-який момент може вийти так званий “джокер”, який може змінити увесь хід змагань.
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Такого формату забіги, ще не робив ніхто у світі!

До того ж, всі команди з гордістю носитимуть майки, які носять назви українських міст. Це потужна заява на підтримку наших містечок та українських спортсменів, нагадуючи всьому світу про агресію росії проти України.

“Як і казали раніше – цей проєкт створений, щоб популяризувати масовий спорт, урізноманітнити класичну милю та вийти на міжнародну арену. Наша головна мета – завоювати світ новим форматом подолання цієї дистанції, залучати нові бігові спільноти до легкоатлетичної ідеї з українським корінням” – президент Ace Battle Assosiation Юрій Піднебесний.

Вадим Гутцайт та Юрій Піднебесний

Ви станете свідками неймовірного командного духу, суперництва, переживань та спорту, який відбудеться 23 вересня, о 16:00 в бельгійському The Sportpark De Drie Linden!

За перебігом подій зможете слідкувати через офіційний сайт та Instagram.

Біжимо разом заради світлого майбутнього.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів