3 вересня майже 2 тисячі учасників пробігли Львівський півмарафон Незламності. На дистанції півмарафону відбулися також змагання Чемпіонату України, які мали визначити майбутніх учасників Чемпіонату світу у Ризі. У чоловіків і у жінок тріумфувало подружжя Нижників з Києва – золоті нагороди вибороли Микола і Ольга. 

Про перемогу у Львові розповів Жорсткій Атлетиці Микола Нижник.

Розкажіть як біглося у Львові, адже ви змагалися практично з коліс. 

Так приїхали на змагання в суботу о 15:00 у Львів і відразу після фінішу в неділю поїхали назад до Чернігова, адже залишили доньку із бабусею на цей час.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Як дистанція?

Маршрут дистанції дуже цікавий, були круті гірки але, мабуть, найважче було бігти бруківкою якої тут було 70%. І оскільки в мене був нежить то походу забігу, мав багато дискомфорту повʼязаного з носом.

Чи достатньо цікавою була конкуренція? Змагалися більше з собою чи з суперниками?

Очікував серйознішої боротьби, але по факту по дистанції вийшло так, що диктував я свої умови зі старту. Я обрав комфортний темп для себе, і сильно не перенапружуючись підтримував його. Вийшло що другу половину дистанції пробіг швидше за першу.

Ви писали в соцмережах, що напередодні мали певні проблеми –  з якими складнощами стикнулися під час підготовки?

Готовність по тренуваннях мав хорошу, і впевнено себе в підготовці почував, але за 10 днів до старту підхопив вірусне захворювання – мав сильний нежить та кашель. Часто через кашель погано спав вночі, але все ж вирішив взяти участь в змаганнях, бо їх не так багато у нас і хочеться показувати результат.

Ви відібралися на Чемпіонат світу, які маєте амбіції?

Так відібрався на Чемпіонат світу по шосе, форму маю хорошу зараз. Ще декілька тижнів попрацюю, і хотілось би показати особистий рекорд в Ризі – це буде найкращий результат для мене.

Часу небагато на підготовку, як і де будете готуватися?

Готувався, і надалі буду готуватися вдома, тренуюсь я в Броварах, де я постійно проживаю, та в Києві.

 Чемпіонат світу з бігу на шосе відбудеться у Ризі 30 вересня – 1 жовтня.

Фото: Run Ukraine

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів