Лідерка збірної України Ярослава Магучіх сьогодні переконливо здолала кваліфікацію у секторі стрибків у висоту – вийшовши до фіналу з першого місця, з двома ідеальними стрибками. 

Жорстка Атлетика поквапилася розпитати у Ярослави про її враження від виступу у Будапешті.

Ярославо, які емоції після кваліфікації?

Я дуже задоволена, що кваліфікувалася! Це мій третій чемпіонат світу, і я дуже рада бути тут! Атмосфера була гарна і доріжка класна, я це відчула. Але, на жаль, відчула лише на двох спробах, тому що ми закінчили кваліфікацію з результатом  1,92. Але це означає, що ми залишаємо сили на фінал.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Ірина Геращенко відзначила, що мала проблеми з доріжкою, ви теж не приїхали раніше, щоб її протестувати.

А я протестувала – на першій спробі. Планувала з 1,92 стартувати, але потім вирішила з тренером довго не лежати – а стрибати 1,89.  Це перша спроба, вона завжди така хвилююча, особливо коли нижче 1,90 у мене іноді є проблеми. Але коли я стрибнула з першої спроби, розслабилася  – все добре!

Розкажіть про підготовку до Чемпіонату світу, пожертвували кількома стартами заради цього.

Ми були два тижні на тренувальному зборі у Таллінні, напрацьовували техніку, розбіг, все,  що треба було. Дуже рада, що ми пропустили деякі старти і у  гарній формі  підійшли  до чемпіонату світу. 

Хвилювалися сьогодні?

Завжди хвилюєшся, коли відкриваєш змагання – але коли розпочинаєш, то входиш азарт, вже виробляється адреналінчик і стрибаєш нормально.

Розкажіть про свій патріотичний макіяж – це вже така впізнавана фішка.

На комерційних змаганнях ми виступаємо у формі без символіки України, коли почалася  війна, я думаю: “Треба якось показати, що я з України!”. Начебто і всі знають це, але треба якось підкреслити – зробити акцент.  І я вигадала такі стрілки – намалювала, всім сподобалося. А потім у мене ще значок з’явився з картою України. Сьогодні зробила ще  й патріотичний манікюр.

Фото: Жорстка Атлетика

Матеріал створено за підтримки Puma Ukraine з метою підтримки та розвитку української легкої атлетики!

Ірина Геращенко про вихід до фіналу ЧС: В секторі був хороший настрій

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів