Добігла кінця ранкова програма 6-го змагального дня Чемпіонату світу з легкої атлетики, яка була винесена за межі стадіону на площу Герої в Будапешті – йшли найвитриваліші скороходи на дистанції 35 км.

Україну в даному виді програми представляли доствідчені Іван Банзерук, переможець Кубку Європи 2017, та Ігор Главан, бронзовий призер ЧС в Москві 2013 року на дистанції 50 кілометрів. Але успіх, чи бодай гарний результат сьогодні показати хлопцям не судилося. Серед 52-х учасників, які вийшли на старт, до фінішу дістались лише 33. І якщо Івану Банзеруку довелося зійти на 23-му кілометрі, то Ігор Главан таки дістався до фінішу останнім з часом 2:45:18 (2:32:50 SB), і щойно пересік лінію втратив свідомість. Медична служба оперативно забрала українця до медичного пункту. Оновленої інформації про стан атлета на момент оприлюднення новини не надходило, але ЖА буде слідкувати та інформувати про стан українця.

Килим на місці

Перемогу здобув представник Іспанії Альваро Мартін, він з національним рекордом 2:24:30обійшов еквадорця Браяна Даніеля Пінтадо 2:24:34, що віднині є рекордом Південної Америки. Третім став японець Масаторо Кавано 2:25:12. Цікаво, що 5 днів тому іспанець виграв золоту медаль на дистанції 20 кілометрів, що робить його досягнення унікальним.