Родзинкою третього дня Чемпіонату світу з легкої атлетики став чоловічий фінал на 110 метрів з бар’єрами, де Грант Холлоуей став єдиним, хто розміняв 13 секунд – 12,96, та впевнено здобув третє золото ЧС поспіль! Фінал у Будапешті став найшвидшим забігом американця у цьому сезоні.

Враженнями про цей фінал поділився з Жорсткою Атлетикою багаторазовий Чемпіон України в бігу на 110 метрів з бар’єрами, МСМК, а нині тренер лідера українських бар’єрів Олега Кукоти:

“У фіналі на 110 метрів з/б Грант Холлоуей був з одного боку очевидним лідером, але велика конкуренція та щільність результатів у сезоні могли внести свої коригування.
Проте Холлоуей утретє підтвердив свій професіоналізм. Помітно, що це ще не межа для Гранта і, можливо, він наблизиться до рекорду світу найближчим часом. Його біг дійсно можна брати як зразок іншим барʼєристам, і бажано не намагатися його скопіювати, а звернути увагу на окремі фази руху.

Дуже вболівав і хотів побачити на п’єдесталі молодого француза (прим. Саша Жоя – 21-річний француз, рекордсмен світу серед юніорів. У Будапешті фінішував на 6 позиції). Але, думаю, йому ще не вистачило досвіду та впевненості, все-таки чемпіонати своєї вікової групи та чемпіонат світу відчутно різняться.

Ще дуже помітно зростає географія виду. Давно вже не було представників Японії, а цього року 2 представники на чемпіонаті та 1 у фіналі (а він сьогодні претендував на п’єдестал). А це означає, що всі ці хлопці такі самі, як і наші. Праця і віра у свої сили, прагнення бути найкращим у своєму виді завжди дадуть результат та приведуть до поставленої мети. Головне – не боятися і не думати, що щось може не вийти”.

Срібло дісталося ямайцю Хансле Паршменту (13,07), а бронза ще одному американцю Даніелю Робертсу (13,09).