У третій день Чемпіонату світу в Будапешті лише двоє атлеток представляли Україну. В бігу на 400 метрів з бар’єрами змагалися лідерки збірної – Вікторія Ткачук і Анна Рижикова.

Вікторія Ткачук виступала у четвертому забігу, до якого була прикута особлива увага глядачів – адже в цьому забігу виступала світова лідерка, рекордсменка світу і Європи нідерландка Фемке Бол. Доречі,  українка і нідерландка тренувалися у одного фахівця

Вікторія видала блискучий забіг, тримаючись більшу частину дистанції на 4-й позиції, на фінальному відрізку українка видала потужний спурт, і обігнавши двох суперниць, фінішувала одразу за Фемке (53,39). Час Вікторії – 55,05 та велика Q.

Анна Рижикова бігла у заключному, п’ятом забігу. Українка переконливо трималася на другій позиції, але трохи програвши фінішний відрізок американці Шеймер Літтл,  показала в підсумку третій час 54,70 та велику Q.

Таким чином обидві українки відібралися до півфіналу Чемпіонату світу, який відбудеться вже завтра о 21:25.

Матеріал створено за підтримки Puma Ukraine з метою підтримки та розвику української легкої атлетики!