Чинна рекордсменка України в спортивній ходьбі на 20 км стала 11-ю в підсумку на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходить в Будапешті. Як ми писали раніше в аналітичному матеріалі, для боротьби за медалі необхідно було йти по рекорду України, але даний результат поки не досяжний для Людмили, хоча вона і показала найкращий результат сезону 1:29:36, та значно покращила місце ТОП списку сезону в світі.

В мікстзоні Чемпіонату світу на площі Героїв в Будапешті наші журналістки Ольга Яроцька та Ольга Діхтяр поспілкувались з Людмилою.

Людмило, вітаємо з найкращим результатом сезону!

Найкращий результат сезону це авжеж добре, але завдання мінімум стояло виконати олімпійський норматив, який складає 1:29:20, і в який я не вкладаюсь на 16 секунд. Виходить, якщо немає Олімпійського нормативу, то і завдання мінімум не виконано.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Як складалася сьогоднішня гонка?

З одного боку все складалося наче не погано. Ходьба, траса, публіка та компанія – все нормально, але коли з асфальту ми переходимо на цей помаранчевий коврик – це була не дуже гарна ідея (прим. – ідея організаторів). Бо коли ти свіжий, ще більш-менш, але коли втома накладається, воно тебе підсаджує.

Можеш проаналізувати свій результат, та що не вийшло?

Зараз, відразу після фінішу, ще складно щось сказати. Будемо аналізувати з тренером. Тому що ситуація наступна, якщо я тренуюся менше, то показую результат в межах години тридцяти, якщо тренуюся більше – все одно година тридцять. Можливо була закладена слабенька зимова база. Можливо ми десь трохи перебрали з підводкою під змагання. Але треба говорити з тренером, хоча я вже знаю, він у мене запитає: “Люда, в чому справа?”, а я відповім: “Анатолій Васильвич, в чому справа?” (прим. – посміхається).

Чи буде ще можливість виконати олімпійський норматив цього сезону?

Сезон літній фактично вже завершився, Чемпіонат світу це останній старт, але в жовтні у нас ще буде чемпіонат України “Вечірній Івано-Франківськ”, і здається 20 км включать в офіційні змагання, тож буде ще шанс виконати норматив.

Матеріал створено за підтримки Puma Ukraine з метою розвитку української легкої атлетики!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів