Пекін 2015: Срібло Бондаренка і бронза Оляновської

2015 року чемпіонат світу з легкої атлетики приймав Пекін. Україну у Китаї представляли 57 спортсменів (для порівняння – цього року до Будапешту їде 30). А результатом виступу такої численної делегації стало дві медалі і 22 місце командного заліку.

Переможець попереднього чемпіонату світу Богдан Бондаренко, цього разу подарував Україні срібну нагороду. Відзначимо, що фінал для стрибунів у висоту зіпсувала погода – змагатися довелося на мокрій доріжці.  За золото сперечалися Дерек Дроуін  (Канада), Богдан Бондаренко і Гуов Жанг (Китай), але нікому з них не вдалося з четвертої спроби взяти 2,36 м.

Богдан мав чудові шанси взяти золото, однак  в своїй останній спробі на 2,36 трохи зачепив планку. В результаті переміг Дерек Дроуін, який подолав 2,34. Бондаренко та Жанг розділили срібло з результатом 2,33.

Досягнення не мають бар'єрів

Бронзу Чемпіонату світу здобула скороходка Людмила Оляновська. Українка тріумфувала на дистанції 20 кілометрів. Поступившись лише двом китаянкам Лу та Лію, Людмила виграла бронзову нагороду чемпіонату світу-2015 з часом  1 година 28 хвилин та 13 секунд. Китаянки фінішували одночасно, випередивши Оляновську на 28 сек. Золото виграла Лю Хон. Її співвітчизниця Лю Сючжи здобула срібло.

У змаганнях чоловіків на дистанції 20 кілометрів високе четверте місце посів Іван Главан – 1:20,29.

Також відзначимо високий п’ятий результат української жіночої естафети 4х400 – у фіналі наш квартет Ольга Ляхова, Наталія Пигида, Наталія Лупу, Ольга Земляк показав час 3:25.94.

Також на шостому місці завершила чемпіонат світу ще одна “медальна надія” України – Ольга Саладуха, цього разу її найкращий результат 14,41.

У змаганнях з семиборства сьоме місце посіла дебютантка Чемпіонату Світу – Анастасія Мохнюк, встановивши три особисті рекорди в окремих видах, і РВ за кількістю набраних очок 6359. ВІдзначимо, що після п’яти видів програми Мохнюк у загальному заліку йшла на третьому місці.

У змаганнях з десятиборства дев’ятим став Олексій Касьянов – 8262.