В останній день юніорського Чемпіонату Європи з легкої атлетики срібло у скарбничку України принесла 16-річна Ольга Машаненкова. Рівнянка виступала в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Ще в кваліфікації дівчина зробила заявку на нагороду, показавши найкращий час серед всіх учасниць, у півфіналі її результат був другим (56,78).

В фіналі Ольга пробігла дистанцію з часом 56,83 і цей результат приніс їй срібло. Золото має шведка Moa GRANAT 56,58, бронзу – румунка Alexandra Stefania UTĂ  57,02.

Нагадаємо, нещодавно Ольга Машаненкова виграла Європейський Юнацький Олімпійський фестиваль, двічі оновивши рекорд України серед спортсменів до 18 років.

За підсумками чемпіонату Європи серед юніорів збірна України посіла восьме місце з чотирма медалями:

Досягнення не мають бар'єрів

ЗОЛОТО

Михайло Брудін став чемпіоном Європи у секторі метання диска і втретє поспіль оновив найкращий результат сезону в світі 66,58.

Олександра Чернуха у секторі потрійного стрибка  виборола золото з новим PB 13,63.