З 24 по 25 червня у Кардіффі відбувся 105-й за ліком чемпіонат Уельса з легкої атлетики, в якому взяли участь українські спринтери.

Так, переможець Командного чемпіонату Європи у складі чоловічої естафети Станіслав Коваленко став найкращим на стометрівці, змагання на якій відбувалися у три кола. Українець показав однаковий час як у забігу, так і у півфіналі – 10,47. На жаль, у фіналі пробіг трішки гірше – 10,50, але цього було достатньо, щоб здобути перемогу. Срібло й бронзу виграли атлети з Кардіффа Джошуа Браун (10,53) та Самуель Гордон (10,66) відповідно.

Золота медаль Станіслава Коваленка

На довгому спринті змагався Нікіта Родченков,  який виграв свій кваліфікаційний забіг на 400-метрівці з результатом 47,67, але у фіналі став третім з часом 47,91, поступившись Бену Ховксу (46,93) та Джозефу Брієру (45,96).