Федерація легкої атлетики України запустила голосування за кращих легкоатлетів травня. Участь в ньому беруть рада ФЛАУ, ЗМІ та вболівальники.

За підсумками останнього місяця весни на почесне звання претендують:

Найкраща легкоатлетка травня

Марина Бех-Романчук – посіла друге місце з потрійного стрибка на етапі «Діамантової ліги» в Рабаті (14,65 , третій результат сезону в світі).

Ярослава Магучіх – виграла етап золотої серії Світового континентального туру в Найробі з найкращим результатом сезону в світі зі стрибків у висоту (2, 00 ), а потім перевершила його, вигравши на етапі «Діамантової ліги» в Рабаті (2,01).

Людмила Оляновська – посіла четверте місце на дистанції 20 км і стала срібною призеркою в складі жіночої команди на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби (1:29,58 год).

Найкращий легкоатлет травня

Андрій Васильєв – переміг з бігу на 100 метрів на Всеукраїнській Універсіаді й командному чемпіонаті України, двічі за сезон показавши результат 10.34 с, став другим з бігу на 200 метрів на командному чемпіонаті України (21,52).

Роман Кокошкопосів друге місце зі штовхання ядра на міжнародних змаганнях в Бялистоку (20,41) і четверте місце на турнірі в Савонні (20,31).

Олександр Погорілкопереміг з бігу на 400 метрів на командному чемпіонаті України з третім результатом в історії України (45,34) та на Всеукраїнській Універсіаді (45,41).

Вболівальники можуть віддати голос за улюбленого атлета за посиланням.

Голосування триває до 18:00, понеділка, 19 червня.

Читайте по темі: Інтерв’ю Андрія Васильєва (читати тут) про успішний старт літнього сезону, блискучу серію Ярослави Магучих (за посиланням) та чергову перемогу Марини Бех-Романчук на етапі «Діамантової Ліги» (стаття тут).