В Польському місті Осечна проходив етап 20-го за ліком бігового турніру “Wilcza Dycha. Grand Prix Borów Tucholskich”. За словами організаторів, на старт вийшла рекордна кількість учасників – майже три сотні. Переважна більшість цього дня долала 10 кілометрів, попри  проливний дощ, який накрив учасників вже на старті.

Як ми вже розповідали, погода не завадила здобути перемогу у змаганнях жінок українці Марині Немченко.

А у змаганнях чоловіків одразу троє українців показали кращий результат. Перше місце має Сергій Шевченко (30:21), майже одночасно з ним фінішував Микола Мевша (30:27) – обидва представляють ProfRunKharkiv. Третім став ще один наш співвітчизник, Руслан Печніков з Stayer Run Club (30:36). Його результат також найкращий серед спортсменів категорії 30+.

Цікаво, що вже наступного дня спортсмени майже тим же складом виступали на турнірі “Біг на схід сонця”, де Немченко і Мевша стали переможцями, а Шевченко – третім.