З тренувального збору в Кенії повернулась Наталія Стребкова, і ще не встигла  зробити крок з аеропорту, як 11 лютого на ЧУ в Сумах встановила особистий рекорд та виконала норматив на ЧЄ на гладкій трійці! Наталія показала 9:08.09, при нормативі в 9:10,00

Жорстка Атлетика поспілкувалась з атлеткою відразу після переможного фіналу в Сумах.

Ходять чутки, що тим, хто повертається з Кенії, роздають нормативи на ЧЄ, це правда чи ні?

Не знаю, дехто дуже боїться Кенії (посміхається, прим ред.). Кажуть, що розбігаються лише через місяць, може через два. І всі, хто знають, що я тільки вчора прилетіла і добралась в Суми, дещо специфічно на це реагували. Ну і можна сказати табір розділився на дві частини: “тобі побіжиться нормально” або ж “огоооо, а ти на скільки хочеш бігти?”.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

То хто ж правий? Як біглось?

Дуже класно біглось! Якщо подивитись практично, то побіглось мені класно! Я задоволена. Планувала бігти на норматив на ЧЄ – 9:10. Але спочатку було незрозуміло по стану, я була вперше на такій висоті, і коли спустилась – не знала як буде. А так бачу, що класно!

Які враження від зборів в Кенії?

Мені дуже сподобалось. В Кенії була гарна компанія. І класно біглось. Ти біжиш і навколо тебе мотивація. Всі біжать з 5:00 ранку і до 11:00. Ось ти ходиш по цьому селу, і бачиш як по червоній глині всі гасають. Я стою в манежі зараз, і подивіться на мої кросівки, ще не відіпрала з них повністю глину.

В цілому – я дуже задоволена і станом, і результатом.

Про твої цілі: чи цей старт був твоєю проміжною метою, щоб виконати норматив на ЧЄ? Чи можливо ти маєш ще якісь цілі?

Ну взагалі, планувала виконати норматив та у подальшому поїхати на ЧЄ. Я хотіла розбігатись. Моя спеціалізація – стипль, але взимку не хотілось стартувати, тому що хотілось і ями з водою, і всіх цих вражень від забігу.
А от розбігтись і показати результат на гладкій трійці – це було важливо. Адже це значить, що влітку на стиплі я можу показати кращий результат.

Як тобі відсутність стартів?

Мені краще розбігатись перед основними стартами. Ось по літу минулого року, можу сказати, що скидувала із кожного старту по 10 сек, і ніяк не змогла наблизитись до свого кращого результату. Очевидно, що хвороба, операція зробили тут свою справу.
Чесно, якийсь був у мене “мандраж” після такої довгої перерви, і сподіваюсь, що я вже трохи взяла себе в руки.

Фото: Dmytro Vakulka

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів