Не перестаємо розповідати вам про переможців Чемпіонату України 2020. У цьому матеріалі поділимось нашим інтерв’ю з Євгеном Гуцолом, який став переможцем на дистанції 800 метрів з часом 1:49,09.
Ті, хто дивились трансляцію Чемпіонату, могли побачити, що забіг видався напруженим. Здавалось, що всі 800 метрів точилась запекла боротьба між молодими суперниками та Євгеном, проте що ж каже сам Євген про свої відчуття на доріжці, та як йому вдалось обійти суперників на останніх 100 метрах?

Фініш виглядав досить нервовим, молодь показала зуби – як ти справлявся на останніх метрах?
Фінал, можливо, дійсно виглядав трохи нервовим, але так, суб’єктивно – контролював ситуацію. Повів забіг у комфортному собі темпі, не було надшвидкостей чи надпочатку. Ну, звичайно, не той сезон – немає міжнародних офіційних стартів, немає таких викликів серйозних, тому проходили його без належної кількості жорстких тренувань для виходу на високу професійну форму, без гірської підготовки.
Буквально тільки в липні вийшов на доріжку, тобто високих завдань перед собою не ставив, але хотілось перемогти . Тому побіг в такому комфортному собі темпі і завдяки цьому вдалося зробити гострий фініш. Порівняно гострий фініш, тому що зрозуміло, що з-за спини вискакувати легше, ніж вести самому, а так вийшло, що контролював ситуацію. Хлопці позаду трохи між собою позаду зарубилися і завдяки цьому вони ледь не дістали мене на фініші, бо була заруба. Але так, не знаю як воно виглядало збоку, але в принципі ситацію контролював – тому задоволений перемогою.

Які наступні старти, можливо, вже щось плануєш?

Так, спершу поїду у Львів – запросили на відкриття стадіону, там буде 600 метрів. Така цікава дистанція, завжди хотів пробігти її на змаганнях, проте взимку не вийшло через травму. Тому зараз хочу стартонути на Personal Best, яким би він не був ну і, звісно, подивитись новий стадіон. Також цей старт буде підготовчим до Балкан (Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій – прим.ред) – хоча вони, як і цей чемпіонат нічого не дають, і не є відбірковими. Проте міжнародний старт це зажди плюс, це зажди позитивний досвід. Тому з задоволенням стартону і 600 метрів буде як підготовчий старт перед цими змаганнями.

Фінал 800 метрів (3:04:20)

На жаль, цей чемпіонат не був відбірковим, проте він дав змогу відновити і нагадити дух суперництва серед спортсменів та спортсменок. А нам як глядачам поспостерігати за цікавими баталіями серед легкоатлетів.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

фото: Дмитро Вакулка

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів