Залишилося трохи більше двох місяців до найближчих пригод на Legion Run. Вчетверте Legion Run відбудеться в Україні: 23 травня в Києві, а потім в Одесі та Харкові.

Минулого року більш як тисяча ентузіастів бігли по пересіченій місцевості, долали перешкоди, повзали під колючим дротом, пірнали в крижані контейнери і стрибали в багно. Іншими словами – ми прекрасно і весело проводили час.

Для тих, хто досі не знає, що таке Legion Run – це 5-кілометровий забіг з перешкодами з води, багна, вогню та льоду, новий вид активного відпочинку для тих, хто звик брати від життя все.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Ловіть 5 вагомих причин не пропустити забіг Legion Run від організаторів:

Будь-яка людина може взяти участь в Legion Run. Вам повинно бути не менше 18 років і у вас має бути дух пригод. Хороша фізична підготовка допомагає, але не є обов’язковою. Якщо ви не хочете долати якусь з перешкод з будь-якої причини – просто переходьте до наступної.

Завдання для тіла і розуму. Це суть Legion Run. Виходячи з власної зони комфорту, стикаючись зі своїми внутрішніми страхами, ви виявляєте, що ви можете робити більше, ніж ви думаєте. Це не гонка, у нас немає відведеного часу на проходження і немає переможців. Кожен учасник змагається лише з собою.

Командний дух. Протягнута рука – це звичайне видовище на Legion Run. В деяких випадках взаємодія з іншими учасниками допомагає, а в інших – просто обов’язково.  Незалежно від того, чи берете ви участь індивідуально або в команді з друзями, ви завжди можете розраховувати на допомогу інших. Емоції на фініші завжди передаються тим, що оточують, і відчуття того, що ви є частиною тисячного Легіону, просто неймовірні.

Справжня офлайн пригода. Ні, серйозно – коли ви востаннє веселилися з колегами і друзями, не заглядаючи у свій телефон? Участь в Legion Run залишить вам декілька подряпин і садна, бруд в несподіваних місцях, а також повне задоволення від переживання чогось реального, справжнього.

На гребні хвилі. Legion Run є одним з лідерів швидкозростаючої індустрії спортивного
тімбілдінга. За останні три роки в подібних заходах взяли участь понад 3,4 мільйонів людей по всьому світу, і їх кількість постійно зростає. Ви вже знаєте чому.

Додаткову інформацію і актуальні новини про Legion Run можна знайти на офіційному сайті і на сторінці в Facebook.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів