Світовий лідер та найвідоміший бренд забігів з перешкодами SPARTAN нарешті дістався України. І 29 лютого та 1 березня SPARTAN презентував проект в нашій країні. А це сміливо можна назвати найочікуванішою подією Східної Європи у світі забігів з перешкодами.
Під час заходу відбулося встановлення рекорду України на найдовший в Україні рукохід за всю історію. Цей момент зафіксували представники книги рекордів України. Його довжина становить 40,7 метрів, що у 1,5 рази довше довжини баскетбольного майданчику. Аналогів таким рукоходам, за словами представників книги рекордів немає у світі.
«Ми побудували не просто найбільший рукохід в Україні і зафіксували це, але й хочу сказати, що це рекорд Spartan Race! Це я можу точно гарантувати. І я дуже радий тому, що у нас є атлети, які без зупинки змогли цей рукохід подолати . В майбутньому, я думаю, що ми спробуємо ще побити свій рекорд», – розповів Олексій Вовк, засновник SPARTAN Ukraine.
Також відбулася і прес-конференція, присвячена презентації SPARTAN Ukraine, організатори розповіли про особливості проекту та оголосили, коли відбудеться перший забіг в Україні: станеться це 13-14 червня на території Національного музею народного побуту та архітектури Пирогово.
Крім того, у рамках події було проведене перше спартанське тренування у компанії із атлетами-переможцями та призерами Spartan Race. А у всіх охочих була нагода випробувати новенькі перешкоди та, звісно, рекордний рукохід.
Що таке Spartan?
Spartan – світовий лідер в забігах з перешкодами на дистанції різної довжини та складності. За 2019 рік подія може похизуватися такими цифрами: 42 країни, 594 стартів, більше 1 млн. учасників, які разом подолали понад 6 млн. миль (12 разів до Місяця і назад).
Все почалося у 2010 році в Зелених горах Вермонта, коли засновник спартанців Джо Де Сена все більше усвідомлював, що людям не вистачає критичного компонента в сучасному світі. Натхненний суспільством воїнів давньої Спарти, він поклав на меті створити спільноту спартанців, які підштовхують і надихають один одного. Spartan Race тренує тіло та розум для подолання перешкод на дистанції та у повсякденному житті.