Про Івана Будзинського ми вперше написали на початку січня цього року, тоді на “Різдвяних стартах” вихованець Володимира Федорця здобув перемогу з гарним результатом – 47,50, і як зізнався Іван пізніше, результат став для нього гарною несподіванкою.

Але це був лише початок, Іван набирав обертів, спробував себе на міжнародних стартах і як результат серйозна заявка на успіх – 16 лютого в Істанбулі Іван оновлює особистий рекорд до 46,85! Для порівняння чинний рекорд України, який показав Віталій Бутрим в 2018 році, складає 46,45.

Тож в Сумах Івану треба було підтвердити власні амбіції та захистити лідерство сезону в Україні, з чим він успішно впорався показавши в фіналі 46,99, які стали недосяжними для конкурентів. Ось що розповів Іван відразу після фінішу відновлюючи дихання:

Іване, дуже впевнена перемога, все пройшло по лану?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Для мене це був найвідповідальніший старт сезону, дещо нервувався. А на рахунок впевненості не знаю, в півфіналі було важкувато і я думав, що і фіналі буде складно, але виявилось нормально, з 47-ми секунд. В принципі, я дуже задоволений, своє завдання на сезон я виконав.

Всього за одну зиму ти вийшов в лідери української 400-метрівки, чи очікував ти від себе такий сезон?

Напевно так, я очікував від себе, що буду в ТОПі , але не обов’язково першим…

Які тепер плани, відпочинок, збори?

Так, зараз тиждень відпочинемо і поїдемо на збір в Португалію. Найголовніше, щоб не було травм, тому що влітку якісь травми трапляються, що сильно зупиняє тренувальний процес.

Щодо планів на літо?

Я вже говорив, що не загадую на перед, не розкриваю власних планів. Можу сказати, що є ціль відбиратись в естафету.

Цікава твоя думка щодо індивідуального нормативу на Олімпійські Ігри, не лякають тебе ці 44,9?

Ні, це ж мотивація, покращувати свої результати треба постійно.

Багато емоцій віддав за цей сезон?

Так, вже хочеться відпочити. Для мене в цьому сезоні було багато чого вперше. Я постійно прагнув потрапити на міжнародні змагання, але завжди заважали травми, сезон за сезоном, щойно виходив на нормальний результат – і все. І так рік за роком. А цього року я вже виступав в Естонії на 300 метрах та в Туреччині, на наступний день після чемпіонату АБАФ. Трохи прикро, що не вистачило 5 сотих до нормативу на МСМК, але в цілому задоволений!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів