Українські легкоатлети вдало почали легкоатлетичний тиждень. Причому паралельно у двох локаціях: у Банській Бистриці в Словаччині та у польскому Лодзі.

Так, у Банській Бистриці на щорічних змаганнях зі стрибків у висоту українські дівчата зайняли весь п’єдестал, а наймолодша Ярослава знову обійшла своїх більш досвідченіших колежанок по збірній:
Ярослава Магучіх 1,96
Ірина Геращенко 1,93 =SB
Юлія Левченко 1,93

Тим часом Вікторія Ратнікова продовжує свій переможний поступ на 60-метрівці, цього разу в Польщі. На змаганнях Orlen cup в Лодзі Вікторія не лише здобула перемогу, але й повторила свій особистий рекорд на короткому гладкому спринті, подолавши дистанцію у фіналі за 7,32.

Ще одну нагороду у Польщі здобула Юлія Чумаченко – срібло у секторі зі стрибків у висоту (1.89).

Також Анна Плотіцина фінішувала п’ятою на бар’єрній 60-метрівці (8.20). А Наталія Ручківська-Юрчук у забігах показала час 8.46, однак до фіналу потрапити не змогла.

Крім того мали цілий десант і на гладких 60 метрах: Роман Кравцов у забігах показав результат 6.84, Марія Мокрова та Іванна Аврамчук 7.63 та 7.78 відповідно.

Головне фото: Фото Pavol Uhrin / fotosport.sk