Українська чоловіча 400-метрівка вже давно зачекалися на нові імена. І от фактично на першому ж старті сезону маємо поповнення. Блискучу конкуренцію на доріжці Данилові Даниленку склав 23-річний Іван Будзинський, який врешті і став переможцем “Різдвяних стартів” у Києві. Перетнувши фінішну лінію першим, Іван оновив свій особистий рекорд і навіть перевершив свої очікування – 47,50 сек. Данилові також вдалося розміняти 48-секундний бар’єр. З часом 47,97 він другий. Третю сходинку, змагаючись заочно у іншому забігу, посів Денис Нечипоренко – 48,91.

“Жорстка Атлетика” тримає руку на пульсі і тут же вирішила познайомитися з переможцем.

Сьогоднішня перемога. Це було очікувано для тебе? Чи очікував, що зможеш перемогти Данила?

Я вважаю його сильним суперником. Я думаю, що протягом сезону ми ще покажемо кращі результати. Не знаю, чи очікував я перемагати, ніколи насправді цього не роблю, я просто біжу і все. А от результат очікував – приблизно 47,80.  А вийшло краще. Просто хороший суперник, ми з ним гарно “прокотили”.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Ти уже маєш досить непогані результати, на Унівсеріаді ти за тим же Данилом фінішував…

Так, 47,36 – це був перший старт влітку. Потім у мене була травма ахілу, і після того я вже не виступав, пропустив літній сезон і ось зараз починаю входити в колію.

В Києві ти відносно нещодавно?

Ну я тут уже 2 роки. Щойно перебрався сюди, у мене були погані результати, були проблеми в родині. Плюс змінив тренера, звикав до нових робіт, притирався. Потрібен був час звикнути, зараз вже більш-менш з тренером розуміємо один одного. Це найголовніше.

Які твої цілі на сезон, що плануєш?

Я ніколи не планую наперед, тому що боюсь наврочити, такий у мене підхід. У мене є певна ціль, я її нікому не розповідаю, у мене так. Можливо, це закрита відповідь, але мені так комфортніше.

Розклад та результати Різвяних стартів дивіться за посиланням.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів