Олександр Соколов після оновлення особистого рекорду та перемоги на ЧУ в Сумах (6.68) їхав на ЧЄ лідером збірної. І саме він став єдиними українцем у Глазго, кому вдалося пробитися до півфіналу з бігу на 60 метрів (6,75). Однак, півфінал відбувся без Олександра. Причиною цьому, як повідомляє ФЛАУ, став спазм задньої поверхні стегна, тож було вирішено зняти спортсмена зі змагань. Ми вийшли на зв’язок зі спортсменом, аби дізнатися про стан справ.

Розкажи детальніше що cталося?

Звичайно, хотілося б показати ті секунди, що були на чемпіонаті країни, але тут  все зовсім по-іншому: рівень хлопців вищий, психологічно все зроблено було на відмінно, а ось за станом ніг не дуже, занадто багато дрібних травм, які в підсумку дали про себе знати в кінці сезону.

Травма була ще до старту або проблеми виникли на чи після дистанції?Наскільки серйозне ушкодження?

Для себе я одразу розумів вже після перетину фінішної лінії, що на цьому закінчено моє суперництво в чемпіонаті. Поки що точний діагноз ще не встановлено, травма дуже неприємна, і вимагає не мало часу для відновлення.

Що скажеш в загалому про цей сезон?

У сезоні була не та кількість стартів, як хотілося б, тому було дуже мало можливостей виправити всі помилки, попрацювати і зробити все як потрібно вже на головному старті. Але будемо працювати далі, попереду ще багато можливостей проявитися!