Чемпіонат України вже давно став місцем зустрічі друзів та знайомих. І цьогорічні Суми не стали виключенням, після вимушеної піврічної перерви повернувся в стрій багатоборець Олексій Касьянов – людина, з якою асоціюється та на якого рівняється вся українська легка атлетика за його спортивну професійність, волю та людську доброту.

І хоча повернення Олексія не вийшло таким яскравим як хотілось (він достроково припинив змагання з багатоборства та не показав свій час на коротких бар’єрах), все ж лишився оптимістично налаштованим, але про все у порядку черги.

Ти влітку взяв відпустку, перерву, і ось ти знову повертаєшся. Тоді на літньому ЧУ ти говорив, що будеш повертатись разом зі своєю жінкою Анною. Як із цим зараз справи?

Анна вже тренується, останні 2 місяці дуже активно, вже виконує важкі тренування. Планує стартувати вже в літньому сезоні.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Тепер розкажи щодо себе. Ти планував старт в Таллінні буквально за кілька днів до ЧУ, що там сталось, чому ти не брав участь?

Я дуже добре і важко тренувався до цього сезону, намагався увійти у гарну форму. Це мені добре вдалося, але на початку цього року захворів. Потім мені пробили гайморові пазухи, тиждень провів у лікарні, а коли після цього виписався 15-го січня, то зрозумів, що не буде вже необхідної форми. Вийшов з лікарні із втратою ваги 4 кг, дуже важко було. В Таллінні хотів стартувати в гарній компанії, але літак затримали практично на добу, тож я не зміг прибути вчасно на старт.

Їхав в Суми на семиборство, бо вважав що на морально-вольових щось зможу зробити. Але справа в тому, що дуже складно налаштуватись на всі 7 видів, 1-2 види це ще нормально.

Які тепер у тебе плани? Що плануєш?

Якщо візьмуть на Чемпіонат Європи, то поїду бігти короткі бар’єри, в мене є норматив минулого сезону – я біг 7:80 на початку минулого року в Об’єрі. Буду намагатись поліпшити SB, тому що, я вважаю, що та робота, яка була зроблена на зборах не має пропадати її потрібно реалізовувати на змаганнях. В зимовому сезоні стартів у семиборстві у мене вже не буде, концентруюсь зараз на бар’єрах, чекаємо рішення по складу збірної на ЧЄ. А мета на літній сезон – Доха.

Основне фото: ФЛАУ (Дмитро Вакулка)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів