Захист титулу справа честі і Артем Шаматрин впевнено впорався із цим здаванням на чоловічих 60-ти метрах з бар’єрами національної першості.

Після не надто вдалого Командного чемпіонату України  Артем реаблітувався і виконав норматив на ЧЄ у Києві, а зараз вже закріпив цей результат, знову точно повторивши показник “пропуску” на першість континенту – 7,88 та, як і минулого року, знову відсвяткував чемпіонство.

Більше того, як і торік уся призова трійка зберегла свої позиції: Богдан Чорномаз знову забрав “срібло” (7,91), а Максат Кандимов “бронзу” (7,92).

Ми швиденько довідалися у чемпіона про його враження, цілі та плани і передаємо вам:

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Довелося зібратися, тому що це Чемпіонат, а я не міг просто так віддавати чемпіонство! Хлопці звичайно тиснули, але не дотиснули 🙂 

Ти задоволений самим бігом і результатом?

В цілому біг видався хорошим, але я страхувався на перших двох бар’єрах, тому що можна було так розігнатися, що я б влетів у перші бар’єри. От тоді біг міг скластися зовсім інакше, могло б бути схоже на те, що було на Командному ЧУ. Тому я перестрахувався на першому бар’єрі і вже після другого почав нагнітати.

Хоча, якби смішно це не звучало, це 60 метрів і тут головне старт, а я, перестрахувався якраз конкретно на старті) Після того вже розігнався і добіг. Власне, це можна побачити по бігу.

В принципі резерв є ще, якраз на перших двох бар’єрах!

Які найближчі плани  у тебе?

Спершу це будуть мабуть Балканські Ігри (Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики у приміщенні, 16 лютого, Стамбул – прим.ред.), потім Кубок України в Києві – там можливо бігтиму не бар’єри, а гладкі 60 і після цього Європа. Можливо, щось з’явиться ще, але поки так.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 〄 (@bobocho_)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів