Марина Бех-Романчук не просто встановила особистий рекорд на ЧУ у Сумах, вона їх знищує один за одним цього сезону. Не минуло 10 днів, як спортсменка стрибнула на 6.73 м в Берліні, і знову чудова серія стрибків: 6.55 – 6.72 – 6.73 та у передостанній спробі – 6.85, що є новеньким особистим рекордом Марини.

Звісно, цей результат приніс Марині чергове золото національного чемпіонату та є другим найкращим результатом цього сезону у світовому рейтингу! І що головне – чемпіонат Європи вже зовсім скоро, тож не розпитати про стан справ ми не мали права.

Прогресуєш від старту до старту! Як тобі це вдається?

Напевно, я намагаюся себе змотивувати на кожному старті. Сьогодні, на жаль, не було моєї основної конкурентки Христини (прим. ред. – Гришутіна), але все одно це не завадило мені налаштувати себе і боротися насамперед з собою і завдяки такій чудовій підтримці уболівальників, які підтримували, допомагали мені налаштовуватися, вдалося знову посунути цю стіну свого особистого результату.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

На яких стартах ми тебе ще побачимо?

100-відсотково я буду стартувати ще у Франції 12 лютого і потім, можливо, буде ще один старт, але поки він під питанням, тобто я ще не можу точно сказати, що я на ньому буду виступати, ну і безпосередньо чемпіонат Європи.

Як ти вважаєш, твої виступи цього сезону на 60-метрівці (прим.ред: 25 cічня спортсменка оновила особистий рекорд на 60 м – 7.57) тобі дали якийсь плюс?

Так, звичайно! Ми цього року дуже гарно підняли спринт, змогли трішки попрацювати з ним і завдяки саме цьому у мене стала значно вища швидкість в секторі. Просто ще було питання часу в тому, щоб дійсно з нею впоратися і навчитися “вставати” з цієї швидкості, тому що бігти то одне, а “встати” з планочки то зовсім інше. І ось по-трішки у нас це починає вдаватися!

Фото: ФЛАУ (Дмитро Вакулка)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів